פיין שיפוצים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-551-4455
הדר פנימי

אודות

FINE שיפוץ ובנייה

FINE לוקחת על עצמה את כל דאגות העבודה – הכול כולל הכול!

אנחנו יודעים לפקד על כל המלאכה ובפועל מנצחת על הכול, לרבות תיאומים מול ספקים ומול הרשויות.

שיפוץ הוא עניין מורכב הדורש הכנות, בדיקות, הצעות מחיר, פגישות וקשר צמוד עם ספקים ובעלי מקצוע שונים החל  מהחשמלאי, האינסטלטור, הצבעי, הרצף, יצרן הדלתות, המטבחים ועוד. הדבר כרוך במשאבים, זמן יקר ועצבים של ברזל. עבודה עם חברת שיפוצים מנוסה, המציעה לקחת על עצמה את ניהול הפרויקט מתחילתו ועד סופו, מאפשר לכם לישון בשקט. כי חברת שיפוצים טובה  – עושה לכם ראש שקט.

בלי חתול בשק וללא הפתעות יקרות

ישנו הבדל מהותי בין שיפוץ מקצועי (לפי הספר) לבין שיפוץ חובבני. אצל החובבן תקבלו הצעה זולה, לעיתים, באופן משמעותי אבל האמת היא שמה שעולה בזול בסוף עולה ביוקר .

קבלן אחראי, מנוסה ובעל מקצוע ישר והגון, המעסיק פועלים מקצועיים ועובד עם קבלי משנה קבועים ומנוסים ועם החומרים הכי טובים שקיימים בשוק לבטח יהיה יקר יותר אך בסופו של התהליך, יחסוך ללקוח כסף רב ובעיקר יעמוד במסגרת התקציבית שהוגדרה לפרוייקט מראש.

בתהליך השיפוץ,אנשי המקצוע תלויים אלו באלו. הרצף מחכה לחשמלאי וגם לאינסטלטור. איש הדלתות מצידו ממתין לרצף והנגר מחכה אף הוא שכל הצוות יסיים את מלאכת הבנייה. חברת שיפוצים מקצועית תדע לתכנן את העבודה באופן הנכון ביותר על מנת שלא יווצרו עיכובים, שהשיפוץ יעשה במקצועיות מושלמת ושהעבודה תסתיים בזמן.

חברת FINE –לשירותכם!

כאשר אתם מחפשים חברת שיפוצים, ולא ממש משנה באיזה סדר גודל של שיפוץ מדובר – הכתובת הטובה ביותר היא חברת פיין. אנחנו יודעים איך לגשת, לטפל ולנהל את הפרוייקט שלכם בצורה המושלמת והפדנטית ביותר ומתחייבים על השקט הנפשי שלכם לאורך השיפוץ ולאחריו .